Навігація


Депутати Хлистунівської сільської ради

Депутати Хлистунівської сільської ради УІІ скликання

  Прізвище,ім’я,по батькові Рік Місце роботи Назва населеного пункту Виборчий округ
 народження
Марченко Борис Іванович 08.10.1964 р. Безробітний с.Хлистунівка Округ № 1
пр.Шполянський,14 вул.Грінченка
  вул.Шполянська
пр.Польовий
вул.П.Орлика
пр.Вишневий
Ломакіна Інна Іванівна 08.04.1972 р. Секретар с.Хлистунівка Округ №2
сільської ради вул.Заводська,4б, вул.Заводська
  кв.3 вул.І.Богуна
  пр.Заводський
вул.Князя Св’ятослава
пр.Зарічний
  Холодняк Юрій Леонідович 01.11.1966 р. Зав.складом с.Хлистунівка Округ №3
вул.Ружина,4 вул.Ружина
  пр.Гоголя
пр.Ружина
вул.Молодіжна
вул..Симиренка
Сенкевич Віктор Миколайович 21.12.1974 р. Безробітній с.Хлистунівка Округ №4
пр.Польовий,20 вул. Залізнична
  пр. Залізничний
вул.Лемехівська
пр.Симиренків
пр.Шполянський
Стародуб Любов Василівна 05.09.1950 р. Хлистунівка с.Хлистунівка Округ № 5
ФАП вул.Набережна,26 вул.Шевченка
    вул.Мостова
вул.Гагаріна
Гарагай Олена Семенівна 27.06.1960 р. Приватний підприємець с.Хлистунівка Округ № 6
вул.Кар’єрна,29 вул.Степова
  пр.Поштовий
вул.Лучанська
вул.Садова
Очеретяна Вікторія Вікторівна 30.06.1990 р. Городищенська с.Хлистунівка Округ № 7
районна рада вул.Театральна,5б вул.Центральна
    пр.Матросова
вул.40-річчя Перемоги
Матвійко Сергій Миколайович 14.07.1966 р. Безробітний с.Хлистунівка Округ № 8
вул.Незалежності,35 вул.Лемехівська
  вул.Миру
вул.Незалежності
вул.Лісова
Баб’як Андрій Андрійович 14.05.1977 р. Приватний с.Хлистунівка Округ № 9
підприємець вул.Набережна,24 пр.Річковий
    вул.Набережна
вул.Нова
вул.Кар’єрна
пр.Театральний
Лисак Наталія Миколаївна 27.01.1983 р. Дирдинська ЗОШ І-ІІ ст. с.Дирдин Округ №10
вул.І.Уса,121 вул.І.Уса
  пр.Підгірний
Лисенко Віктор Євгенович 17.07.1967 р. Городищенське с.Дирдин Округ № 11
газове пр.Клубний,6 вул.Миру
господарство   пр.Клубний
  пр.Дирдинський
  Віроцький Михайло Віталійович 27.05.1986 р.   с.Дирдин Округ № 12
вул.Залізнична,59 вул.Залізнична
  пр.Заводський
пр.Черкаський
Марченко Олександр Володимирович 12.04.1968 р. Дирдинський ЦКД с.Дирдин Округ № 13
вул.Механізаторів,59 вул.Механізаторів
  вул.Шполянська
пр.Зелений
вул.Зелена
Галіца Олег Леонідович 29.02.1992 р. Безробітній с.Дирдин Округ № 14
вул.Садова,40 а вул.Садова
  вул.В’язівська
пр.Почтовий
пр.Західний
вул.Зелена
  Мамуліна Раїса Миколаївна 01.02.1968 р. Ксаверівський с.Ксаверове Округ № 15
ЦКД вул.Шевченка,32 вул.Шевченка
    вул.Польова
вул.Грицаєнка
вул.Садова
вул.Набережна
вул.Центральна
Вул.Гагаріна
  Смотритель Руслан Миколайович 13.07.1979 р. Смт.Цвіткове с.Ксаверове Округ №16
вул.Центральна,63 вул.Зелена
  вул.Цвітківська
вул.Вишнева
вул.Княжа
Вул.Урожайна
  Силка Сергій Іванович 03.01.1960 р.   с.Калинівка Округ № 17
вул.Першотравнева,62 вул.Садова
  вул.Квіткова
вул.Яблунева
вул.Першотравнева
вул.Гоголя
вул.Зелена
вул.Центральна
  Наумець Іван Миколайович 07.07.1975 р.   с.Калинівка Округ № 18
вул.Зелена,37 вул.Центральна
  пр.Центральний
вул.Шевченка
вул.Вишнева
вул.Прядки
  Кутовенко Тетяна Яввалівна 01.08.1967 р. Цвітківська ЗОШ смт.Цвіткове Округ № 19
І-ІІІ ст.  вул.Шкільна,98 вул.Шкільна
    вул.Ватутіна
  Пономаренко Оксана Олександрівна 14.11.1970 р. Цвітківська ЗОШ смт.Цвіткове Округ №20
І-ІІІ ст. вул.Ватутіна,41 вул.Ватутіна
Коваленко Дмитро Володимирович 14.12.1982 р. Приватний підприємець смт.Цвіткове Округ № 21
вул.Зелена,1 кв.4 вул.Вишнева
  Нечипоренко Світлана Василівна 18.08.1976 р. Смт.Цвіткове смт.Цвіткове Округ № 22
вул.Привокзальна
пр.Братський

Петренко Микола Петрович

Петренко Микола Вікторович
в.о.старости с.Дирдин Городищенського району Черкаської області

Народився 6 серпня 1974 року в с.Старомлинівка Великоновосілківського району Донецької області.
З 2004 року по 2011 рік навчався в Київській національній академії статистики,обліку та аудиту, отримав кваліфікацію магістра з обліку та аудиту.
З 1990 року по 1992 рік  працював слюсарем-зборщиком  радіоапаратури в Жденіївському заводі «Електрон» Закарпатської області.
З 1992 року по 1994 рік – військова служба в Національній Гвардії України м.Луганськ.
З1995 року по 1999 рік –робітник цеху міжгосподарського підприємства «Карпати».
З 2001 рік по 2007 рік –технік в Київському малому приватному підприємстві «Ліга».
З 2007 року по 2011 рік –технічний директор Київського малого приватного підприємства  «Ліга».
З 2015 року обраний сільським головою с.Дирдин Городищенського району Черкаської області.
З 2019 року покладено виконання обов’язків старости с.Дирдин.


Полуєв Валерій Анатолійович
в.о.старости смт.Цвіткове Городищенського району Черкаської області

Народився 26 липня 1976 року в смт.Цвіткове Городищенського району Черкаської області.|
В 1993 році закінчив Цвітківську середню школу.
З 1993 року по 1998 рік навчався в Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту за спеціальністю будівництво залізниць, колій і колійного господарства.
В 1998 році зарахований в Путійну машинну станцію ЦКМС -129.
З 2002 року по 2015 рік –працював на різних роботах в  Цвітковській  колійній машинній станції (ЦКМС-129)
В 2015 року обраний головою селищної ради смт.Цвіткове.
В 2019 року покладено виконання обов’язків старости смт.Цвіткове Городищенського району Черкаської області.


 

Бровченко Ірина Анатоліївна
в.о.старости с.Калинівка Городищенського району Черкаської області

Народилася 07 грудня 1983 року в м.Мала Виска Кіровоградської області Маловисківського району.
У 1991 році пішла в перший клас Калинівської середньої школи,яку закінчила у 1999 році.
З 1999 по 2002 рік навчалася у Малисківському професійно-технічному училищі за спеціальністю бухгалтер.
З 2002 року по 2005 рік навчалася в Київському авіаційному технікумі за спеціальністю
«Економіка підприємства»
У 2007 року була призначена на посаду головного бухгалтера Калинівської сільської ради.
У 2015 році  призначена секретарем виконавчого камітету Калинівської сільської ради.
В 2019 року покладено виконання обов’язків старости с.Калинівка Городищенського району Черкаської області.


Руденко Борис Іванович
в.о.старости с.Ксаверове Городищенського району Черкаської області

Народився 01 жовтня 1956 року в с.Кийлів Бориспільського району Київської області.
У 1964 році пішов до першого класу Кийлівської восьмирічної школи.
У 1972 році вступив до Маслівського радгоспу-технікуму.
У 1976 році був призваний до лав Радянської армії.
У 1978 році почав працювати в сільському господарстві.
З 1992 року по 2000 рік — головний зоотехнік в АП «Ксаверівське»
У 2002 році було обрано на посаду сільського голови с.Ксаверове.
В 2019 року покладено виконання обов’язків старости с.Ксаверове Городищенського району Черкаської області.


 

Секретар сільської ради

Секретар сільської ради
Ломакіна Інна Іванівна

Секретар сільськох ради

Народилася  8 квітня 1972 року в с.Хлистунівка Городищенського району Черкаської області
З 1979 року по 1989 рік — навчання в Хлистунівській середній школі.
В 1995 році закінчила Уманський педагогічний інституті ім.П.Г.Тичини за спеціальністю вчителя біології.
З 1993 року по 1998 рік-вихователь групи продовженого дня та вчитель географії Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
З 1998 року по 2001 рік-вихователь дитячого садочка Хлистунівського щебзаводу.
З 2006 року по 2019 рік-завідувач Хлистунівського дошкільного навчального закладу «Промінчик»
В 2019 році обрана на посаду секретаря Хлистунівскої сільської ради.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН СЕКРЕТАРЕМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Робочі дні Дні прийому Обідня перерва
Ломакіна Інна Іванівна секретар понеділок- четвер Понеділок, 13:00-14:00
8.00-17.00 четвер
  8:00-16.00
п’ятниця  
8.00-16.00

 

Голова

Голова Хлистунівської територіальної громади
Сенкевич Наталя Олександрівна

Голова Хлистунівської ОТГНародилася 5 травня 1975 року в м.Торез Донецької області. В 1987 році переїхала на постійне місце проживання в с.Хлистунівку. 
В 1992 році,після закінчення Хлистунівської середньої школи, вступила до Черкаського кулінарного училища № 6.
В 1993 році вступила до Черкаського державного університету ім.Б.Хмельницького.
В 1998 році закінчила університет і здобула спеціальність вчитель середньої школи.
Трудову діяльність розпочала вчителем зарубіжної літератури Ксаверівського НВК.
з 2005 року по 2006 рік почала працювати вчителем української мови і літератури Хлистунівської середньої школи.
З 2006 року по 2010 рік була обрана секретарем Хлистунівської сільської ради.
З 2010 року по 2014 рік — вчитель української мови та літератури Хлистунівської середньої школи.
з 2014 року по 2018 рік — голова Хлистунівської сільської ради.
В грудні 2018 року обрана головою Хлистунівської ОТГ.

 

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ГОЛОВОЮ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Робочі дні Дні прийому Обідня перерва
Сенкевич Наталя Олександрівна сільський голова понеділок- четвер понеділок, 13:00-14:00
8.00-17.00 четвер
  8.00-16.00
п’ятниця  
8.00-16.00

Постійні комісії

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

 

Голова постійної комісії–Матвійко Сергій Миколайович

Заступник голови–Марченко Олександр Володимирович

Секретар–Очеретяна Вікторія Вікторівна

Члени постійної комісії: Коваленко Дмитро Володимирович

                                           Наумець Іван Миколайович

                                           Смотритель Руслан Миколайович

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища:

 

Голова постійної комісії–Марченко Борис Іванович

Заступник Голови–Галіца Олег Леонідович

Секретар–Віроцький Михайло Віталійович

Члени постійної комісії: Силка Сергій Іванович

                                           Холодняк Юрій Леонідович

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, благоустрою, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення:

 

Голова постійної комісії–Мамуліна Раїса Миколаївна

Заступник голови–Нечипоренко Світлана Василівна

Секретар–Лисак Наталія Миколаївна

Члени постійної комісії: Сенкевич Віктор Миколайович

                                          Баб’як Андрій Андрійович

 

Постійна комісія з законності, депутатської діяльності, етики та гуманітарних питань:

 

Голова постійної комісії–Стародуб Любов Василівна

Заступник голови–Пономаренко Оксана Олександрівна

Секретар–Кутовенко Тетяна Яввалівна

Члени постійної комісії: Гарагай Олена Семенівна

                                          Лисенко Віктор Євгенійович

 

Виконавчий комітет

Виконавчий комітет Хлистунівської ОТГ

1.Сенкевич Наталя Олександрівна-голова виконавчого комітету;

2.Мікус Оксана Іванівна-заступник голови з питань діяльності виконавчих органів;

3.Ломакіна Інна Іванівна-секретар виконавчого комітету;

Члени виконавчого комітету:

4.Петренко Микола Вікторович-в.о. старости с. Дирдин,

5.Руденко Борис Іванович-в.о. старости с. Ксаверове

6.Полуєв Валерій Анатолійович-в.о. старости смт. Цвіткове,

7.Бровченко Ірина Анатолієвна-в.о. старости с. Калинівка

8.Шевченко Георгій Семенович-директор ВП «Хлистунівський кар’єр»,

9.Рибальченко Катерина Миколаївна — директор Хлистунівського заводу ЗБК

10.Гарагай Віктор Володимирович–депутат районної ради, директор ФГ«Гарагай»;

11.Галушко Валентин Миколайович депутат обласної ради, директор Валявської філії ТОВ «НВФ Урожай»;

12.Гора Лариса Миколаївна–директор Хлистунівського ЦКД;

13.Дудник Ніна Миколаївна–директор Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

14.Антоненко Тарас Володимирович-приватний підприємець с. Дирдин;

15.Череватий Зиновій Петрович-приватний підприємець с. Дирдин;

16.Кирпата Ольга Сергіївна–головний бухгалтер с. Ксаверове ;

17.Лінива Ольга Федорівна-спеціаліст–землевпорядник-с.Калинівка;

18.Придаток Світлана Миколаївна–директор Калинівського НВК;

19.Коваленко Володимир Ілліч–приватний підприємець смт. Цвіткове;

20.Мотузка Петро Іванович–директор Цвітківської ЗОШ І-ІІІ ст.

21.Хамаза Віктор Олексійович–Цвітківський КМС


   Склад
адміністративної комісії виконавчого комітету Хлистунівської сільської ради

 Голова комісії: Руденко Борис Іванович  — в.о.старости села Ксаверове
Секретар комісії: Бровченко Ірина Анатоліївна  – в.о.старости села Калинівка

Члени комісії:

 Петренко Микола Вікторович               – в.о. старости села Дирдин
 Полуєв Валерій Анатолійович                — в.о. старости селища Цвіткове


     Склад
опікунської ради при виконавчому комітеті Хлистунівської сільської ради

Голова опікунської ради: Мікус Оксана Іванівна – голова  виконкому Хлистунівської сільської ради 

Секретар опікунської ради:  Ломакіна Інна Іванівна – секретар виконкому Хлистунівської сільської ради

 

Члени опікунської ради:

Лавренко Людмила Володимирівна–   заступник директора школи по виховній роботі Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ст..

Кавун Олександр Вікторович –  головний лікар Хлистунівської амбулаторії

Луценко Олена Вікторівна  – фахівець із соціальної роботи Городищенського РЦСССДМ

Сокуренко Тетяна Миколаївна – фахівець із соціальної роботи Городищенського РЦСССДМ

Дудник Ніна Миколаївна — член виконкому, директор Хлистунівсьького ЗОШ І-ІІІ ст.

Бердник Олена Вікторівна – в.о.завідувача Хлистунівського ДНЗ

Гибало Віталій Петрович- директор Дирдинської ЗОШ І-ІІІ ст..